Круглий стіл31.08.2011

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

Національний інститут стратегічних досліджень разом із «Проектом Європейської комісії із запобігання, готовності та реагування на природні та техногенні катастрофи (PPRD East)» 31 серпня 2011 року проводить «круглий стіл» на тему: «Проблеми запобігання трансграничної еколого-техногенної надзвичайної ситуації внаслідок негативних змін екологічного стану Калуської промислово-міської агломерації».

 

Під час засідання планується обговорення наступних питань:

  • аналіз і оцінка ризиків виникнення транскордонної водно-екологічної надзвичайної ситуації у басейні р. Дністер;
  • заходи щодо стабілізації еколого-техногенної ситуації в зоні Калуської промислово-міської агломерації;
  • формування механізму прийняття рішень і виконання заходів з мінімізації ризиків надзвичайної ситуації у басейні р. Дністер.

 

На засідання запрошено представників органів державної влади, Програми розвитку ООН, Європейської комісії, Фонду глобального навколишнього середовища, Європейського банку реконструкції і розвитку, посольства Республіки Молдова в Україні, громадських об’єднань, провідних науковців, експертів аналітичних установ і представників засобів масової інформації.

 

Місце проведення: зал засідань Калуської міської державної адміністрації (м. Калуш Івано-Франківської області).

Початок засідання о 10.00.

 
читайте також:


06.07.2018 ывавыаываы
18.06.2018 27 червня – Круглий стіл «Стан та проблеми реалізації кібербезпекового державно-приватного партнерства в Україні»
02.06.2018 Анонс
24.04.2018 анонс
02.03.2018 Круглий стіл "Проблеми формування в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів"