Ініціативи Президента України у сфері зовнішньої політики стали предметом зустрічі експертів НІСД та студентів-міжнародників УжНУ02.10.2015

В контексті практичного ознайомлення  з ініціативами Президента України у сфері зовнішньої політики Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді провів День відкритих дверей для студентів-випускників факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського національного університету, який відбувся  в рамках підписаної Угоди між Регіональним філіалом НІСД в м. Ужгороді та Ужгородським національним університетом та напередодні відзначення 70-річчя Ужгородського національного університету.

Групу студентів-випускників представив директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції Ужгородського національного університету, доктор політичних наук, професор Ігор Тодоров.

Ознайомчу зустріч провела Світлана Мітряєва (директор філіалу), яка проінформувала студентів про основну мету діяльності центрального інституту та філіалу, що полягає у розробці наукових досліджень та інформаційно-аналітичного супроводу  діяльності вищого керівництва держави у сфері регіональних аспектів суспільного розвитку, транскордонного співробітництва, особливостей білатеральних відносин України з країнами-сусідами та країнами Вишеградської групи, безпеки та інтегрованого управління кордонами, лібералізації візового режиму.

Світлана Мітряєва представила основні результати діяльності  науковців та експертів Національного інституту стратегічних досліджень та його Регіональної філії в м.Ужгород та ознайомила присутніх з основними публікаціями, зокрема: Аналітична  доповідь   «Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2015 році» (Послання Президента України до Верховної Ради України); Аналітична доповідь «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у сфері національної безпеки»; Аналітична доповідь «Моніторинг візової політики і практики  в консульських установах країн ЄС на території Закарпатської області» та «Оцінка динаміки  візової політики і практики Угорщини та Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області»; а також представила численні  збірники матеріалів міжнародних конференцій з питань зовнішньої політики та політики безпеки, європейської інтеграції, лібералізації візового режиму.

Світлана Мітряєва також розповіла студентам про можливість продовження навчання в аспірантурі Національного інституту стратегічних досліджень за спеціальностями: «основи національної безпеки держави» (політичні науки), «економічна безпека держави» (економічні науки), «інформаційна безпека держави» (технічні науки).

У ході зустрічі Світлана Мітряєва наголосила на останніх ініціативах Президента України та НІСД у сфері зовнішньої політики європейської  та національної безпеки.

 
читайте також:
03.02.2016 Презентація документального фільму "РЕВОЛЮЦІЇ"
24.11.2015 «Прикордонні діалоги 2015» у більш широкій Європі
29.10.2015 Відбулося засідання круглого столу на тему: «Концептуальні засади розвитку системи забезпечення національної безпеки України»
09.10.2015 ХV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність»
22.09.2015 Зустріч науковців та експертів краю в форматі «за чашкою чаю» з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком