Конференції, семінари, круглі столиЗнайдено: 66
Презентація документального фільму "РЕВОЛЮЦІЇ"   03.02.2016

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді разом з Представництвом МЗС України у Львові за сприяння Державного самоврядування українців Угорщини 11 грудня 2015 року організували і провели презентацію документального фільму “РЕВОЛЮЦІЇ”. Режисер фільму - К.Дебрецені Мігай, редактори - Штерр Атілла та Ковач Геза, оператор - Вашш Томаш. Презентація пройшла в приміщенні Центру української культури у Будапешті.

«Прикордонні діалоги 2015» у більш широкій Європі   24.11.2015

В Ужгороді та Кошице (Словацька Республіка) відбувся міжнародний форум з транскордонного співробітництва «Прикордонні діалоги 2015» у більш широкій Європі». Захід було організовано Урядом Словацької Республіки у співпраці з Норвезьким Баренцовим секретаріатом, Генеральним консульством Словацької Республіки в м. Ужгороді, регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді та Інститутом стабільності і розвитку в Празі.

Відбулося засідання круглого столу на тему: «Концептуальні засади розвитку системи забезпечення національної безпеки України»   29.10.2015

Директор РФ НІСД в м. Ужгороді Світлана Мітряєва прийняла участь у засіданні круглого столу "Концептуальні засади  розвитку  системи забезпечення національної безпеки України", який відбувся в Національному  Інституті  стратегічних досліджень.

ХV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність»   09.10.2015

Старший науковий співробітник Регіонального філіалу НІСД в м. Ужгороді Єгорова Ольга взяла участь у роботі ХV Міжнародного економічного форуму.

Ініціативи Президента України у сфері зовнішньої політики стали предметом зустрічі експертів НІСД та студентів-міжнародників УжНУ   02.10.2015

В контексті практичного ознайомлення  з ініціативами Президента України у сфері зовнішньої політики Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді провів День відкритих дверей для студентів-випускників факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського національного університету, який відбувся  в рамках підписаної Угоди між Регіональним філіалом НІСД в м. Ужгороді та Ужгородським національним університетом та напередодні відзначення 70-річчя Ужгородського національного університету.

Зустріч науковців та експертів краю в форматі «за чашкою чаю» з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком   22.09.2015

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді провів зустріч представників наукових, експертних та громадських кіл Закарпаття з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком в форматі «за чашкою чаю». Співорганізатором цієї зустрічі виступило Генеральне консульство Словацької Республіки в м. Ужгороді (Генеральний консул Янка Буріанова).

Посол Словаччини в Україні: “Реверсні поставки газу зі Словаччини в Україну зростуть”   21.09.2015

Директор РФ НІСД в м. Ужгороді Світлана Мітряєва взяла участь у зустрічі Голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком.

Експертна зустріч "Сучасні європейські логістичні тренди"   03.07.2015

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді у співробітництві з Асоціацією логістики Угорщини та Асоціацією регіонального розвитку KIUT (м.Загонь, Угорщина) виступили організаторами Міжнародної робочої зустрічі українських і угорських експертів з логістики і розвитку транспортної інфраструктури 2-3 липня 2015 року в м. Будапешт.

Експертна зустріч ««М’яка сила»: Україна між ЄС та РФ»   02.07.2015

2 липня 2015 р. в контексті практичної реалізації цілей, визначених новою Стратегією національної безпеки України, Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді провів експертну зустріч ««М’яка сила»: Україна між ЄС та РФ». Захід відбувся за сприяння Почесного консульства Словацької Республіки у В. Березному.

Перший Українсько-Словацький форум в Києві   15.05.2015

14-15 травня 2015 року в рамках робочого візиту в Україні перебував Державний секретар Міністерства закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки (МЗСЄП СР)  Ігор Слободнік, який  провів двосторонню зустріч  із Заступником Міністра закордонних справ України В. Пристайком, де обговорювалася політична ситуація в Україні, подальші кроки Словаччини та країн В4 щодо передачі трансформаційного досвіду Україні, в тому числі продовження низки тематичних круглих столів, зустрівся  з представниками Комітету з питань закордонних зв’язків Верховної Ради України, на якій обговорювався стан виконання конституційних реформ в Україні та розвитку міжпарламентського співробітництва України та Словацької Республіки, а також взяв участь у роботі  Першого Українсько-Словацького форуму в Києві.

 1 2 3 4 5 … >  >>